grzybowo_z_lotu_ptakaGrzybowo: to wieś letniskowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie morza, około 300 metrów od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Mrzeżyna, 6 kilometrów od Kołobrzegu. Usytuowane jest dość niezwykle, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej (0,3 – 1 m p.p.m.).

Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską, która ma około 7 kilometrów długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800 metrów.

Ta nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w samym Kołobrzegu. Warto również wspomnieć, że w Grzybowie znajduje się najszersza plaża w okolicy, bo dochodząca miejscami do 40 metrów.Miejscowość ta potrafi wykorzystać swe walory turystyczne i jest drugą – po Dźwirzynie – letniskową „lokomotywą” Gminy Kołobrzeg.

Nasz Ośrodek dysponuje 30 komfortowymi pokojami dwu, trzy lub czteroosobowymi. Wszystkie pokoje urządzone są w jednolitej, przytulnej stylistyce, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu i dobrego samopoczucia naszym gościom.

Chcielibyśmy również zwrócić Państwa uwagę na naszą ofertę żywieniową.

Jak każdy z nas wie, wypoczynek nad morzem pobudza również nasz apetyt, dlatego też na terenie naszego Ośrodka znajduje się stołówka, w której codziennie serwujemy świeże śniadania, obiady oraz kolacje. Wszystkie dania robione są ze świeżych produktów.

Ponadto kierujemy się zasadą: „U nas zjesz jak w domu” dlatego posiłki są przyjazne zarówno dorosłym, jak i dzieciom, ponieważ są wytwarzane z najwyższej jakości produktów. Śniadania oraz kolacje serwowane są w postaci stołu bufetowego i głównym założeniem jest realizacja hasła: „Jesz, ile chcesz” Natomiast obiady są serwowane.

W skład każdego obiadu wchodzi: zupa, II danie, deser oraz napój wieloowocowy.
Posiłki można wykupić każdorazowo, po uprzednim poinformowaniu i uregulowaniu należności w recepcji.

Oprócz tego na terenie naszego Ośrodka znajduje się Restauracja, która funkcjonuje do późnych godzin wieczornym, co dzięki jej położeniu, nie przeszkadza jednak w udanym wypoczynku w naszym Ośrodku. Jeśli jednak nie mają Państwo ochoty skorzystać z naszej oferty żywieniowej, informujemy, iż na każdym piętrze w budynkach znajduje się aneks kuchenny, który jest ogólnodostępny i posiada podstawowe wyposażenie gastronomiczne.